Reference

Týmu BKP Finance se zadařilo zdolat výzvu z říše fantazie. Rovnici „daně + účetnictví = horor a

Lukáš Pítra

zoufalství“ změnili po roce trpělivého vysvětlování & překopání mých „papírovacích“ procesů na „daně + účetnictví = pohoda a nemusím řešit“. Za fér cenu skutečně osobní servis, naprosto profi přístup a bleskurychlá reakce na každou úchylnost z ruky ministrů financí. A já můžu klidně spát. Díky!

SEO konzultant, www.lukaspitra.cz

 

Mé podnikání se za svou dvanáctiletou existenci docela rozjelo. Starám se o tři společnosti s ručením omezeným a k tomu konzultuji online marketingové kampaně jako OSVČ. Mám manželku Martin Matějkaa dvě děti. A skloubit spoustu práce s fungováním “doma” a mít trošku volného času a klidné spaní, to chce kumšt. Respektive ani ne tak kumšt, jako spíš profesionální pomoc. Pomoc účetních a daňových poradců. S lidmi z BKP to máme domluvené tak, že se nám starají o veškeré účetně-právní otázky podnikání. Já jim na 100% věřím, vědí o mých financích víc, než manželka. A už se mi mnohokrát potvrdilo, jak dobrá investice je platit právě jim. Vřele doporučuji. Martine a Zuzko, díky.

Martin Matějka, www.martinmatejka.cz

 

Pro elektroniku vyrábíme malé transformátory a jiné vinuté díly. Od roku 2003 máme certifikaci ISO 9001, v systému kvality řízení průběžně hodnotíme dodavatele, firma Účetnictví bez starostí má u nás ve všech hodnoceních jen ty nejlepší možné výsledky. V praxi jsme si ovPetr Křivánek, jednatel Temar, s.r.o.ěřili, že všechny účetní služby co nabízí jsou odborně, pečlivě a včas zpracovány a dodány. S profesionální odborností nám oznámí legislativní změny a poradí. Naše účetnictví je neustále pod odborným dohledem paní Bartůškové a můžeme se spolehnout, že nás vždy včas upozorní na nedostatky a připomene nám naše povinnosti k státní správě. Velice si vážíme, že naše účetnictví paní Bartůškovou vedené je na špičkové úrovni a nemusíme se obávat kontrol od státní správy.

Petr Křivánek, jednatel Temar, s.r.o.

 

Tomáš Ilko - jednatel společnosti Double-U PR, s.r.o.

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby v oboru Public Relations a marketingové poradenství. Se společností Účetnictví bez starostí spolupracujeme již čtvrtým rokem. Firma nám zajišťuje vedení účetnictví, a to včetně mzdové agendy. Kromě pečlivého přístupu a znalostem oboru zástupců této společnosti velmi oceňuji pravidelné informování o legislativních změnách a novinkách formou newsletterů a facebookových stránek. S Účetnictví bez starosti máme jistotu, že naše účetnictví spravují opravdoví profesionálové a my se nemusíme obávat problémů se státními úřady.

Tomáš Iľko, Managing Partner Double-U PR, s.r.o.

Další reference naleznete u osobního profilu v katalogu Na volné noze a na oficiálních stránkách Komory daňových poradců

kocka