Účetní středy aneb účetní konzultace

Co: účetní konzultace krátkých účetních a daňových dotazů za zvýhodněnou cenu

Kdy: každou první středu v měsíci. Nejbližší termín ve středu 1.11.2017. 

V kolik: dorazit můžete kdykoliv mezi 10 a 17 hodinou. Chcete mít jistotu, že nebudete čekat? Rezervujte si konkrétní čas v kontaktním formuláři dole na této stránce nebo e-mailem na info@ucetnictvibezstarosti.cz.

Kde: kanceláře společnosti BKP FINANCE s.r.o., Národní obrany 909/45, Praha 6 –  Dejvice, 4. patro. Spojení MHD: metro Dejvická a dále 5 minut pěšky.

Za kolik: cena je 400 Kč/15 minut bez DPH (k ceně bude připočteno platné DPH ve výši 21%). Platí se na místě v hotovosti. Prosím přineste si odpovídající hotovost

Kdo odpovídá: Bc. Zuzana Bartůšková a Bc. Martin Vidlák

Jak se zaregistruji?

Není třeba vyplňovat žádné registrační formuláře. Doporučujeme si rezervovat konkrétní čas konzultace.

Jak si rezervovat konkrétní čas?

Konkrétní čas konzultace si můžete rezervovat e-mailem na info@ucetnictvibezstarosti.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Obratem Vám potvrdíme, jestli je Váš termín volný. Klienti s rezervovaným termínem budou mít přednost, před klienty, kteří ve stejnou dobu přijdou bez rezervace.

Na co se můžu ptát?

Na cokoliv co se týká podnikání všeobecně, účetnictví, daní, mezd, daňové evidence, OSVČ, s.r.o., způsobu jak evidovat příjmy a výdaje, kdy se stanu plátce DPH nebo identifikovanou osobou, jaké jsou specifika podnikání v různých oblastech, jak podnikat na mateřské, při studiu, při zaměstnání…, ovládání účetního programu Pohoda apod. Otázky týkající se DPH včetně kontrolního hlášení, silniční daně, daně z příjmů, nemovitostní daně atd.

Na co nemá smysl se ptát?

Na cokoliv co se týká sociálních dávek např. kolik budu mít mateřskou, účetnictví a daně neziskových organizací např. spolků, čistě právní dotazy – jak napsat smlouvu apod., pracovněprávní vztahy, exekuce. Pokud Váš dotaz bude mimo náš obor a nebudeme schopni na něj odpovědět, nemusíte samozřejmě nic platit a navíc Vám zkusíme doporučit konkrétního spolehlivého odborníka na danou.

Co když nás přijde víc spolu?

Platí se pouze za čas, nikoliv počet osob. Doklad se vystavuje jen na jednoho a ten platí za všechny. Je jen na vás jak se mezi sebou srovnáte o placení. Kapacita zasedačky je cca 4 – 6 lidí.

Co když přesáhnu 15 minut, ale nedosáhnu 20 minut?

Platí se za každých započatých 15 minut.

Co když řeším něco co nechci, aby slyšeli ostatní?

Konzultace probíhají v zasedačce za zavřenými dveřmi. Vše co řeknete je považováno za přísně důvěrné.

Jak to bude s daňovým dokladem?

Daňový doklad obdržíte e-mailem dodatečně.

Co když nevím, jestli mám ten správný dotaz?

Nevadí, přijďte. Pokud nebudeme na místě schopní odpovědět nebo bude odpověď na samostatnou delší konzultaci, tak nic neplatíte a domluvíme se co dál.

Co když přijde víc lidí naráz?

Přednost mají klienti, kteří si rezervovali konkrétní čas.

Může se stát, že se na mě vůbec nedostane?

Ano je to možné. Některé termíny jsou rezervovány na celý den. Doporučujeme si předem zjistit dostupnost termínu kdy chcete přijít a rezervovat si konkrétní dobu. Pokud máte rezervovaný čas, vždy s vámi počítáme v konkrétní hodinu.

Jak je to s wifi?

Bezplatné wifi je k dispozici a najdou se i nějaké ty elektrické zásuvky na noťasy

Co s sebou?

Hlavně dobrou náladu a pohodu a chuť něco vyřešit. Můžete si vzít blok, noťas a cokoliv podobného pro poznámky, jestli si je chcete dělat

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Kontaktní telefon

Předmět

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kód
captcha

kocka