Kurz DPH od A do Z

Název semináře: DPH od A do Z

Zpracováváte nebo budete zpracovávat samostatně DPH? Máte základní informace o vybraných problémech, ale chybí vám komplexní pohled na DPH jako celek? Chcete rozumět DPH od A do Z? Pak je tento kurz přesně pro Vás.

Co se dozvíte

úterý – základní pojmy – obrat, plátce, identifikovaná osoba, kurz cizí měny, daňové doklady, dodání zboží, poskytnutí služby, datum zdanitelného plnění
čtvrtek – místo plnění a jeho vliv na DPH, daňové doklady při přeshraničních obchodech, datum povinnosti odvést daň u přeshraničních plnění
úterý – plnění osvobozené s nárokem a bez nároku na DPH, koeficient, nárok na odpočet
čtvrtek – přenesení daňové povinnosti v tuzemsku, ručení
úterý – zvláštní režim pro cestovní službu, zvláštní režim pro obchodníky s použitým zbožím
Je možno se přihlásit i na jednotlivá témata tj. na jedno téma, na více témat nebo na celý kurz.

Komu je kurz určen

Seminář je určen pro účetní, které zpracovávají nebo budou zpracovávat přiznání k dani z přidané hodnoty. A to jak začátečnicím, tak zkušenějším účetním, které se chtějí ujistit, že dělají vše správně.

Cíl kurzu

Cílem kurzu je seznámit účastníky se vším co by měla o DPH vědět každá účetní

Lektor

Bc. Zuzana Bartůšková, daňový poradce číslo osvědčení 4960

Místo konání

Praha 6 – Dejvice, BKP FINANCE s.r.o., Národní obrany 909/45, 4. patro. Spojení MHD: 5 minut pěšky ze stanice metra Dejvická.

Termín

Předpoklady účastníků

Bez požadavků na znalosti.

Doporučené pomůcky na kurz

Zákon o daních z přidané hodnoty

Délka kurzu – Praha

4 hodiny po 60 minutách každý termín
16:00 – 20:00

Minimální/maximální počet účastníků

Praha 3/15
V případě nedostatečného počtu účastníků bude kurz zrušen a uhrazené kurzovné bude účastníkům vráceno v plné výši. Místo na semináři je účastníkovi rezervováno až po úhradě. Kurz se obsazuje v pořadí přijatých plateb nikoliv podle pořadí přihlášení.

Cena

Praha – jeden termín (jeden den) 990 Kč vč. DPH, zvýhodněná cena za celý kurz 4.500 Kč vč. DPH
V ceně jsou zahrnuty materiály z přednášek. V případě neúčasti se kurzovné nevrací – uhrazený kurz není možné stornovat ani změnit termín. V případě přihlášení na 1 – 4 témata platí cena 990 Kč vč. DPH za každé přihlášené téma. V případě, že se účastník přihlásí na celý kurz a následně se některého  termínu nezúčastní, kurzovné ani jeho část se nevrací. Na zaplacený kurz je možné poslat náhradníka. O vyslání náhradníka nás prosím informujte e-mailem nebo telefonicky nejpozději v den konání kurzu. 

Přihláška

 

kocka